- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1697 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1697 Culés
0
Pytanie do osób które kiedykolwiek borykały się z nadwagą. Co właściwie decydowało, że tkwiliście/tkwicie w takiej sytuacji? Brak motywacji do liczenia kalorii? Niedostateczna wiedza na temat dietetyki? Lenistwo? Uzależnienie od jedzenia? A może po prostu wygląd sylwetki nie jest dla was istotny i czujecie się dobrze z większym brzuszkiem?
0
@Ramos9248 Ja mam wręcz otyłość, nie nadwagę. Przyczyna jest jedna- lenistwo. Wielkie lenistwo. Mało tego- uważam, że niezwykle mało potrzeba mi, żeby gubić wagę. Gdy mam chwilę, że się biorę za siebie, to wystarczy jeść mniej (wszystko jem, bez diet żadnych, tylko mniej) i troche ruchu- wręcz odrobina (powiedzmy 3 km biegu 2x w tygodniu). Efekty są wielkie, ale lenistwo wygrywa i nie robię nawet tego...
Edit: z brzuszkiem czuję się źle, ale leń szepcze mi do ucha że jest ok :D
0
@Ramos9248 Zawsze uważałem że jak jestem silny to mogę mieć brzuch. Liczyła się dla mnie siła a nie wygląd. Nie interesowało mnie jak będę wyglądał bo mimo nadwagi podobałem się dziewczynom. Teraz próbuje to pokonać dla zdrowia i idzie wszystko w dobrym kierunku.
0
@Ramos9248 każdy ptaszek ma swój daszek
1
@bolinho89 jakbyś mnie opisał:D
0
@Ramos9248 zaniedbanie. Im bardziej tyjesz tym masz mniej energii i chęci na ruch i tak koło się zamyka. Dodatkowo wiele osób nie ma świadomości kaloryczności niektórych produktów.
@bolinho89 mi pomogło ograniczenie niektórych produktów i spacery dzięki czemu sporo zgubiłem. Później doszedł orlik i obecnie ważę najmniej od jakiś 10 lat.