La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1562 Culés

0

Tak sobie myślę nad tym DNA Barcy. Jakie jest obecnie? I ja myślę, że to jest "I believe i can fly" czyli Alba, Busi i Suarez machajacy łapami podczas meczów.

1

@betonito I 1000 podań na stojąco, oraz piłeczka do Messiego on coś wymyśli, ale chyba od kilku lat prawdziwe DNA Barcy to granie 1 skrzydłowym lub bez skrzydłowych...

1

@betonito Obecne DNA w mniemaniu ludzi w sieci ma tyle wspólnego z DNA Barcy co pisanie że tiki-taka to podawanie w bok i do tyłu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kogo byś zagłosował(a) w wyborach prezydenckich w FC Barcelonie?