- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1061 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
21
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Konradowskyy
31
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
Ilka
2
Chciałam sobie obejrzeć Szkocję. Niestety wynik już mnie zniechęcił. Jakieś Maroko sroko ...
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1061 Culés
4
Wyobrażacie sobie świat bez reklam? Filmy w telewizji oglądane bez przerw, radia pełne muzyki, La Rambla bez Skody... piękny świat. Osobiście nie mam pojęcia jak to osiągnąć, ale Sylwia Spurek znalazła rozwiązanie. Wystarczy zakazać reklamowania wszystkiego co szkodzi zdrowiu, środowisku, wpływa na klimat czy powoduje cierpienie zwierząt, po takich restrykcjach reklamy znikną, bo nie będzie już czego reklamować.
21
@patataj Niech się pie****** w te głupie łby z tymi ich pomysłami niektórymi.
8
@patataj pani Spurek,platforma obiecująca wszystko za darmo,a ja sie kurła dziwię,że PiS wygrywa wybory xD
4
@patataj czekam z utęsknieniem aż ktoś zakaże Sylwii Spurek jako zagrażającej zdrowiu psychicznemu i onkologicznemu.
1
@patataj w reklamach zmieniłbym jedynie tyle że nie mogą być głupie i kłamać tylko mają być krótkie i rzeczowe- przedstawiać cenę i podstawowe informacje bez pajacowania i mamienia ludzi jak teraz. Chciałbym reklamy gdzie dowiaduje się ile produkt kosztuje i z czego np się składa zamiast słuchać jak śpiewają o nim jakieś pajace i w dodatku kłamią jak np w reklamach płynów do naczyń.