- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1701 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1701 Culés
0
Pomimo kilku błędów i bardzo przeciętnego meczu wygrywamy z Cornella, awansujemy dalej i niby wszystko jest ok. Czy aby na pewno wszystko? W regulaminowym czasie gry nasi „ulubieńcy’’ nie strzelają 2 rzutów karnych! O czym to może świadczyć? No cóż, dwóch naszych profesjonalnych graczy nie strzela karnego przeciw trzecioligowej drużynie i samo to w sobie jest niczym więcej tylko kompromitacją! Ktoś zapyta- dlaczego nie strzelał Griezmann? No tak, kolejny „geniusz od rzutów karnych!’’. Na Boga przecież my nie możemy wiecznie liczyć na Messiego. Ktoś te karne do cholery musi umieć strzelać po ludzku. Mimo że mamy kryzys instytucjonalny, drużyna jest w przebudowie, mamy kontuzje no i w dodatku jest to pierwszy sezon Koemana, lecz to w żaden sposób nie usprawiedliwia postawy strzelania karnych. Ktoś musi do cholery odpowiadać za te zmarnowane jedenastki, zresztą już nie pierwszy raz w tym sezonie. Ter Stegen nam broni karne a zawodnicy z pola je marnują! W końcu to jest FC Barcelona a nie jakaś Foto-Higiena…
0
@FCBparasiempre Mać
0
@FCBparasiempre to co mamy zrobić?
Spalić Pjanicia i Dembele na stosie?
0
@VamosRakieta Może ty nam geniuszu powiesz?
3
@FCBparasiempre Messi tez nie jest specem w dziedzinie karnych , moze wyszlo to z rozluznienia bo gralismy z trzecioligowcem .
1
@FCBparasiempre według mnie mamy być zadowoleni z awansu, biorąc pod uwagę fakt, że za burtą są już Real i Atletico. Niestrzelenie 2 karnych to jest oczywiście łyżka dziegciu, ale myślę, że po latach będziemy wspominać to tylko z uśmiechem na ustach, szczególnie przypominając sobie wynik w meczu Realu.