La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1557 Culés

konto usunięte

7

Mam nadzieję że porażka Realu da domyślenia piłkarzom i trenerom Barcelony. Od pierwszej minuty musi być wojna na boisku. Trzeba wyjść na boisko z nożem w zębach i zapierdzielać bo samymi umiejętnościami tego meczu nie wygramy. Wszystko w głowach piłkarzy. Jeżeli będą potrafili się odpowiednio nastawić do meczu to szybko sobie ułożą spotkanie. Jak zaczną dopiero w trakcie meczu myśleć ze może być ciężko to będzie za późno.

0

@Janiama oni na pewno wiedzą, rozmawiają i zdają sobie sprawę, że nie można odwalić jajec.
Wiesz jak to było rano na treningu gdy przeciwnik wieczorem zaliczył taką gafe

0

@Janiama
najgorsze to chyba wyjsc na boisko z przekonaniem jakos to bedzie i przechodzić mecz, wydaje mi się że chyba łatwiej jest sięspiać strzelić 2 bramki i potem pochodzić niż powoli czekać i myśleć że jakos wtrulal sie ta bramkę, tymczasem mozna stracić we frajerski sposób bramkę i robi się ciepło
mimo wszystki licze na zmeinników i ich chęc pokazania się - raz że wałsnie mam nadzieje beda mieli wiekszą motywację, dwa niektórzy piłakrze u nas muszą odpocząc i pod zadnym pozorem bym ich nie wpuszczałna murawe- messi i dest odpoczyweaj z automatu, ale de jong, pedri, alba tez nie powinni wychylać nosa ani nawet zostac powołani
griezmann, dembele - mogą zagrać jeśli bedzie taka potrzeba, ale generalnie tez lepiej byłoby ich oszczedzic, ewentualnie 1 z nich od pierwszej minuty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?