La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 886 Culés

11

Pub PiwPaw w Warszawie niedługo zbankrutuje. Właściciel ma 250 tys. długu. Otwarcie się mimo lockdownu raczej nie uratuje już lokalu. Właściciel prowadził 4 lokale, przez pandemię został mu 1 i to bardzo zadłużony. Wsparcie pro bono dla właściciela zaoferowała warszawska kancelaria prawna. Zrzutkę robią także klienci lokalu.

3

@tobiasson92 o panie taki dług to jest kosmos

konto usunięte

14

@tobiasson92 ale Mati mówił,że są tarcze i one ratują przedsiębiorców xD

1

@NaFazieHitman Ten dług to tylko za najem tego 1 lokalu.

0

@tobiasson92 i jak prawnie wygląda sytuacja właściciela?

0

@NaFazieHitman Prawnie ma codziennie kontrole policji z sanepidu, ale mandatu nie dostał jak na razie. Za każdym razem prawnik + ;)

0

@tobiasson92 A z tym długiem? sorki niejasno się określiłem, zastanawiam się co się dzieje w przypadku takiego plajtu

0

@NaFazieHitman Na razie nie stracił lokalu, ale zadłużenie będzie musiał spłacić. Może dogada się z wierzycielami. Tym bardziej, że pub organizuje imprezy na kilkadziesiąt osób więc gość coś zarobi ;)

3

@tobiasson92 Smutne... polecam wywiad z tym gościem sprzed niedawna. Kompletnie zrezygnowany już... Ale na TVP powiedzieli, że jest wspaniale, więc na pewno to wina właściciela!


0

@tobiasson92 Byłem tam w tamtym roku jak przyjechałem na szkolenie do Wawy. Fajne miejsce, oby jakoś im sie udało wyprostować...

konto usunięte

0

@tobiasson92 Mieszane uczucia z powodu historii, ale współcześnie to miejsce było ostatecznością na kraftowej mapie Warszawy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?