La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 564 Culés

0

Rok się dopiero zaczął ja już mam cytat roku. Przed Państwem Marcin Iwański, prezes CD Projekt Red.

Nie testowaliście gry na konsolach starej generacji aby upewnić się, że zapewnia dobre doświadczenia?

"Testowaliśmy. Ale okazuje się, że nasze testy nie ujawniły wielu błędów, z którymi gracze zetknęli się podczas gry. Zbliżając się do premiery, każdego dnia widzieliśmy znaczącą poprawę i naprawdę wierzyliśmy, że aktualizacja premierowa załatwi sprawę."

0

@bartekvisca Przecież ps4 mają 7 letnie dyski hdd. Pomiędzy dyskiem hdd a ssd roznica jest ogromna, ktora widać nawet gołym okiem. Miasto w Cp2077 jest też spore, do tego bez ekranów ładowania. To nie mialo prawa działac na dyskach, ktore przeciez odchodza juz do lamusa.

11

@bartekvisca A co miał powiedzieć? Oczywistą prawdę: "naciskali nas na wydanie gry przed Bożym Narodzeniem ale produkt nie był gotowy, więc efekty są jakie są"?

0

@Gaz Ty to wiesz a najlepiej specjaliści w branży Nie.

0

@Azi Mógł wymyślić bardziej przekonujące kłamstwo :D Chyba że mieli jakąś wykokszoną Ps4 i nie zauważyli że gra nie działa :D

0

@bartekvisca Przecież oni też to od razu wiedzieli ale biznes i $$. Dodatkowo gdyby nie wydawali by wersji na konsole (w dniu daty pierwszej premiery next genowe konsole nie byly nawet zapowiedziane) od razu poszedłby na nich lincz jak w przypadku w1. Nawet w oświadczeniu Iwański mówił, że stare konsole sa jakie są ale myśleli, że im się uda to przejść i niestety nie udało się.

0

@Azi No dokładnie. Nie wiem czym się ludzie podniecają. To znaczy wiem. Chodzi o kliknięcia. Ale wszystko to było do przewidzenia na długo przed premierą. Przecież nawet kawałka gameplayu z ps4 nie pokazali. Nawet do recenzji wysłali tylko wersje pc. 7 lat produkcji jak Duke Nukem Forever. Potem milion nowych terminów premiery. Następnie naciski udziałowców. Plotki o sytuacji wewnątrz firmy. Crunche, zwolnienia, lipne zarządzanie. Spadek wartoścu akcji o 40%. I teraz wychodzi Szef i mówi "u nas działa". Normalnie testowaliśmy ale się nie zaciągaliśmy.

1

@Gaz Miało prawo działać, bo nie takie gry działają. A i same patche jednak dużo dają, więc kolejne również dadza. To złe decyzje Redów i bronienie się wszelkimi sposobami. A nawet na PS5 łatka jest zapowiadana pod koniec roku. Więc coś nie pykło z ta nową generacją.

0

@koksik2700 Było sporo głosów, że część problemów wynika z kiepskiego silnika gry. I niestety tego tak łatwo się nie naprawi. A podany plan prac nad grą może oznaczać, że w wersjach next gen te błędy nadal będą.

0

@koksik2700 No jakie niby działają? żadna inna gra na ps4 nie miała aż tak szczegółowo upakowanego miasta z tyloma szczegółami jak CP. Na ps5 późno wydaja upgrade bo przecież na razie to prawie żadna nowa gra na ps5 nie działa w 4k 60fps z rt. Zawsze trzeba wybierać jakiś kompromis.

« Powrót do wszystkich komentarzy