La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

konto usunięte

2

To porównajmy za kilka tygodni z tym co napisał Romero. Moje przewidywania są następujące

Junior Firpo nie zostanie sprzedany, najwyżej odejdzie na wypożyczenie
Puig nie odejdzie zimą, ponieważ kontuzję doznał Coutinho i najprawdopodobniej odejdzie na wypozyczenie Alena.
Koeman będzie trenerem na pewno do końca sezonu
Leo Messi może odejść po tym sezonie i wcale nie będzie to zależeć od tego kto będzie Prezydentem klubu
Neymar nie wróci do Barcelony
Szybciej pozyskamy zimą Depaya niż Garcie

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9464180#comment-9464180

3

@Janiama Zgadzam się z 3 pierwszymi tezami. Co do Messiego to cholera wie, on często działa pod wpływem impulsu (np. zakończenie kariery w reprezentacji). Nie pozyskamy ani Garcii (brak funduszy) ani Depaya (nie puści go Lyon, oficjalnie powiedział to prezes).

0

@Janiama zgadzam się ze wszystkim poza ostatnim punktem. Szybciej Hiszpan niż Holender.

1

@tobiasson92 Jak się bawić to się bawić!

Firpo i Puig zostają. Alena na wypożyczenie
Koeman albo zawali styczeń albo dostanie oklep w pierwszym od PSG i na rewanż będzie już nowy trener.
Messi nic nie ogłosi do końca sezonu a potem przedłuży umowę na kolejny sezon.
Neymara to nie ma co komentować. Zdaje się że mało kto chce jego powrotu a kasy i tak nie ma.
Depay nie przyjdzie wcale a Garcia w lecie.

0

@Janiama Widzę że ci się odmieniło bo nie tak dawno snułeś teorię spiskową ze puig z agentem szykują się do odejścia za darmo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?