- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1494 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1494 Culés
#Tiki-takaLista piłkarzy Barcelony powołanych na mecz z Eibarem:
Bramkarze: Ter Stegen, Neto, Iñaki Peña.
Obrońcy: Araujo, Lenglet, Dest, Junior, Mingueza, Umtiti.
Pomocnicy: De Jong, Busquets, Pedri, Coutinho, Puig, Pjanić, Aleñá, Matheus.
Napastnicy: Griezmann, Braithwaite, Dembélé, Trincão.
Ousmane Dembélé otrzymał od lekarzy pozwolenie na grę.
2
Dembele :D jakos lubie goscia.. Jednak brak Mu szczęścia. Duze dziecko.
3
I tyle z napalenia się na debiut Moriby i minuty Konrada
0
@jeyx77x Moriba został zaproszony na trening do pierwszego zespołu w nagrodę za ciężką pracę którą wykonał po kontuzji, Konrad zaś zbliża się do gry w pierszym zespole ale dużo i szybko biega lecz bez sensu.
Koeman ewidentnie da im szansę bo widać jak wspiera ich po meczach Barcelony B, jednak muszą się jeszcze bardziej się postarać i mieć szczęście ze zdrowiem - jeden musi być w rytmie meczowym a drugi nauczyć się wykorzystywać swoją szybkość (m.in. aby chociaż na tle wolniejszych wyrali w 3 lidze wygrywać pojedynki biegowe - o to mam pretensje do trenera Barcelony B, który nie pracuje indywidualnie z zawodnikami).
PS: ten mecz ewidentnie Koeman chce wygrać - to nie czas na nowe eksperymenty, a i tak część młodzieży będzie grała.