- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
18
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
28 odpowiedzi
MirusAmisz
40
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
0
Ktoś mi powiedział ze wycofano ta godzinę policyjną w sylwestra od 19 do 6 rano czy to prawda czy fake?
0
@gontex też coś takiego słyszałem, że po prostu to zarządzenie nie zdąży się uprawomocnić
0
@gontex Chyba nie, ja tylko słyszałem o tym, że Morawiecki sam w wywiadzie przyznał, że być może nie zostało to dobrze wprowadzone pod względem prawnym (bo tylko rozporządzenie), i zaczął się odwoływać do odpowiedzialności i solidarności :D
1
@SuperPatsonFCB aha dzięki wielkie!!!
0
@gontex Nic nie odwołano bo to była kompletna bzdura. Bez stanu wyjątkowo to żadnych godzin policyjnych nie mają prawa wprowadzać.
A to co ten rząd sobie smęci to zupełnie inna sprawa. Prawda jest taka, że może się bez problemów przemieszczać w Sylwestra i nikt nie ma prawa was ukarać.
0
@gontex tak czy siak to będzie jak z maskami, gdzie będą wlepiać mandaty, a każda sprawa w sądzie będzie wygrana dla ludzi którzy złamią godzinę policyjną w sylwka
2
@gontex nie da się odwołać czegoś co nawet nie jest legalnie wprowadzone
0
@gontex nie wycofali, ale nie mogą nakazać respektowania tego, bo nie mają podstaw prawnych.