La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1345 Culés

0

United juz 3:0.Najdziwniejszy klub na świecie. Bruno k1ng

1

@Encore LM zweryfikowała ten cały UTD i Fernadesa...

0

@maniak33333 Fernandes to najlepszy pomocnik na świecie wiec cichooo

0

@Encore no mówię właśnie że LM wyjaśniła. Trzeba umieć grać z lepszymi drużynami nie tylko z ogórkami ;)

0

@maniak33333 Ale Bruno grał dobrze w LM.To że reszta drużyny nie dała rady nie znaczy że Portugalczyk slabo grał.

0

@Encore nie jest najlepszy nawet w Manchesterze KEKW

0

@PatrychoO Oczywiście że jest.Czasy KDB już minęły byku.Teraz Bruno Time.

1

@Encore xd
O 20:00 na TVN Fabuła F&F 6

1

@PatrychoO A ogólnie to uwielbiam zarówno kdb jak i Bruna.Niesamowici są.Taki wpływ że masakra.

1

@Encore ja tam lubię Bruno, bo trafiłem go w FUT i jest przyjemną kartą :v

0

@Encore w LM w najważniejszych meczach coś za bardzo nie pomagał chyba że liczysz te rzuty karne. De Bruyne póki co to doprowadził City do mistrzostwa ;)

konto usunięte

0

@Encore im mniej pogby tym lepiej grają XD

0

@Ratamahatta Pogba się nie nadaje na takiego przeciwnika bo nie biega

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?