La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1390 Culés

25

I cyk, Dembele na czerwonym ;D

5

@BarcaInfo I cyk mandacik

6

@BarcaInfo + ludzie wchodzący na jezdnię

57

@BarcaInfo Jak go ludzie obskakują jak małpy to nie dziwne, że na czerwonym pojechał. Kibice to nie mają umiaru jakby mogli to by mu na dach auta wskoczyli...

1

@BarcaInfo młody już na bagiety dzwoni

konto usunięte

2

@BarcaInfo Wiedzieliśmy że Demeble nie zna języka a teraz wiemy że nie zna też przepisów:D

3

@IronSanHybrid Kilku dzieciaków do niego podbiegło. To nie jest powód by przejeżdżać na czerwonym świetle.

14

@BarcaInfo Dobrze, że te dzieciaki miały dobry powód by biegać po jezdni.

6

@IronSanHybrid
Bo ludzie to plebs, tak jak mówisz jak by mogli to by mu na dach jak zombie wskoczyli, tylko by strzelić fotkę do fapowania wieczorami.

2

@monsterrize Polecam dokument o Maradonie i tam widać jak miłość kibicowska przekracza wszelkie granice i potrafi być toksyczna. Ludzie głupieją jak widzą swojego idola (jak zwał tak zwał)...

1

@BarcaInfo czuję się jak Ronald Reagan Skawa jest jak słony czedar

0

@BarcaInfo każda znana osoba o dużym fejmie powie Ci co innego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?