La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

9

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9331621#comment-9331621
Komentarz napisany chwilę przed tragedią.
Ale spokojnie, jeszcze go nie skreślam, ciągle daje mu czas ;D

1

@VamosRakieta mamy słaba defensywę i tu tkwi diabeł. Z przodu nie wyglada to najgorzej. Po prostu skuteczność

6

@VamosRakieta jakby nie patrzeć, wczoraj mecz również był zamknięty w 30 minucie xD

2

@VamosRakieta gdybym dał Ci wtedy zielonego to teraz bym zabrał

2

@VamosRakieta Napisz proszę teraz, że Koeman zniszczył drużynę, piłarze są beznadziejni i ogólnie nie zakwalifikujemy się nigdzie. Może to podziała znowu odwrotnie jak powyższy komentarz :)

1

@DonAndrzejos dlatego mowię, daje mu jeszcze czas ;D

1

@Bobo25 o Ty! Komornik by mi przyjechał i zabrał lodówkę...

0

@Jakchcesz no tak ;D

2

@macio_944 napiszę tak jak przegramy na weekendzie ;D

1

@VamosRakieta Fragment "Mecz zamknięty w 30. minucie"... :D

0

@Witekk10 życie pisze najbardziej dramatyczne scenariusze ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?