- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
1
Zawsze po takich sytuacjach z dupy jak wczoraj wybicie-farfocel Desta są rożne, w których padają gole.
I żeby nie było, nie winię tutaj Desta. Chodzi o sam fakt kuriozalności sytuacji ;)
1
@VamosRakieta Czyli pierwszy gol to wina Desta? Bo sie już pogubiłem, najpierw Mingueza, potem unik Businessa, teraz biednemu Sergino sie dostaje.
2
@VamosRakieta A no tak wina Desta, że Mingueza bramki pomylił xd
1
@VamosRakieta Widziałem powtórkę tego gola. Zawalił Mingueza i Busi z Braithem na spółkę
0
@AlexDark00 Tam 3 osoby popełniły bład przy tym golu.
0
@sebo939 w żadnym wypadku, napisałem w edycji komentarza ;).
@AlexDark00 coś Ty ;D. A swoją drogą Mingueza być może był tam faulowany.
@Coutinho007 dobrze rozegrany rożny przez Cadiz. Zejście na krótki słupek i dwóch zawodników na zamknięcie.
0
@Coutinho007 Że co? Mingueza można powiedzieć, że samobója wsadził i to on jest najbardziej winny i co do tego nie ma nawet najmniejszej wątpliwości.
0
@VamosRakieta Braith minął się z piłką, Busi uchylił się jak by się przestraszył, Mingueza dostał zonka i był w szoku bo pewnie myślał, że to Busi wybije...
1
@AlexDark00 Zobacz sobie jeszcze raz tą sytuację co zrobili tam Martin i Busi.
Między 6 a 10 sekundą
0
@VamosRakieta a ja akurat za to winie desta ,bo to kolejne jego lekceważenie rywala.
1
@Coutinho007 Busquets kawał wybicia, faktycznie ;D
0
@VamosRakieta No delikatnie mówiąc chłopaki 0 komunikacji
0
@Coutinho007 Nie ważne co zrobili, ważne co odwalił Mingueza... Chłop walnął tą piłkę jakby strzelał na bramkę rywala.
1
@MarioVeB! Jakie lekceważenie?
0
@VamosRakieta odległości miedzy nim a graczami atakującymi sa za duze i to kolejny taki mecz. to samo było z wegrami. Łatwo jego strona stworzyć zagrożenie.
0
@AlexDark00 Czyli komunikacja jest nie ważna w tym przypadku i zgranie? Nie bronię Minguezy bo to jest jego bramka samobójcza ale czemu Busi jakoś wyskoczył i nagle się uchylił z Martinem? Przecież Sergio spokojnie mógł to wybić.
0
@MarioVeB! Przecież wczoraj był jednym z lepszych na boisku.
0
@Coutinho007 Nwm czemu, ale to nie zmienia faktu, że Mingueza zwalił to po całości.
0
@VamosRakieta Ale w grze obronnej dalej prezentuje się słabo
0
@MarioVeB! Nie zgadzam się.