La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

2

W Czechach mimo lockdownu epidemia nie zwalnia. Wczoraj zanotowano prawie 16 tys. zarażeń. Premier Andrej Babisz zapowiadał w środę, że gabinet jeszcze w tym tygodniu chce przedyskutować termin ponownego otwarcie szkół i sklepów.

0

@tobiasson92 Czy w Czechach też wszystko zwalają na protesty?

konto usunięte

7

@tobiasson92 też mi zaskoczenie ,że wirus od tak sobie nie zniknął po lockdownie. Szkoda że nasi nie uczą się na błędach innych i brną w lockdown..

0

@tobiasson92 To jest taki lockdown-nie-lockdown, bo nikogo w domach i tak nie trzymaja. Jak masz duza ilosc zakazonych, to lockdowny juz nie pomoga, bo chorzy ludzie i tak chodza do pracy oraz spotykaja sie z mala liczba osob z rodziny, co naturalnie rozprzestrzenia chorobe. W pewnym momencie jest za pozno na zamykanie gospodarki.

0

@tobiasson92 trzeba czekać. Czesi tą mądry naród i prędzej czy później zarażenia się będą kończyć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?