La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

1

Dest ostatnio coraz słabiej. Zdecydowanie za duzo u niego wrzutek do nikogo i to takich "farfocli" . Juz ostatnio jak wszedł w lidze to miał takie zejścia na lewą noge i wrzutka do rywali. Zdecydowanie musi poprawic sie, jezeli chodzi o rozegranie i kreację oraz umiejętnośc utrzymania się przy piłce.

2

@PatrykBarca czy po tych w ciemno wrzutkach nie było zagrożenia? Było.
Przesadzasz trochę, akurat gość,który radzi sobie z Realem nie będzie słabszy.
Musi zadomowić się na boisku i spokojnie nauczyć gry z chłopakami

0

@jeyx77x Z Realem tak ale tylko w obronie, bo w ofensywie nie istniał. I własnie tu jest problem bo zawsze łatwiej sie broni czy niszczy , niż coś tworzy. Było jedno zagrozenie gdy pilka doszła do Pedriego grana po ziemii. Ale te farfocle górą to matko boska....

0

@PatrykBarca Ta piłka przy poprzeczce Pedriego była piękna. Ma nad czym pracować, ale jak na ten moment jest elegancko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?