La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

2

Grubo wczoraj się bawił kanał sportowy, no ale co by nie mówić chłopaki zasłużyli. Kurde ale powiem wam że zazdro, tego jaką mają ekipę. Kiedy praca to praca, kiedy zabawa to zabawa. Chciałbym być na tym ich aferze po hejt parku. Co tam musiało się dziać to nie mam pytań, ta Gabi w miłosnym tańcu z Pielą. No mega

1

@RomanHoffer Piela to niezły agent. Na live go chcieli swatać z Monią to nie bo ma dziewczyne. Gabi też się chwaliła, że już zajęta. A na afterku to tam nieźle się kleili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@ProMILs Wiedzą jak się bawić :P

1

@ProMILs a tą dziewczyną Pieli nie jest właśnie Gabi?

0

@RomanHoffer @ProMILs a macie gdzieś zdjęcia, filmiki z aftera?

1

@Bobo25 stanowski coś wrzucał na tt

1

@RomanHoffer podobno Gabi jest dziewczyną Szczygielskiego z etoto.
@Bobo25 https://mobile.twitter.com/K_Stanowski/status/1323424578522255361
Adaś jednak wybrał Bora zamiast Moniki xD

0

@ProMILs Usiąść sobie tak z Borkiem i się napić `:D

1

@skubi99 marzenie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: