La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1157 Culés

33

Liczba na dziś: 10040
Cytat na dzis: "Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście. Już teraz nie trzeba się jego bać."

8

@macio_944 Trzeba zamknąć lasy.

17

@Kwiatek67 nie rozumiem dlaczego nie zorganizują wyborów, w końcu jak były wybory to wirusa za bardzo nie było

0

@macio_944 ale przecież to, że jest dużo zarażonych nie świadczy o zagrożeniu jakie niesie wirus. Co z tego, że jest 10k zarażonych skoro 80-90% może to przejść bez poważniejszych objawów? Bardziej by się przydało info ile jest osób hospitalizowanych i ile z tych osób faktycznie ma tylko wirusa a nie choroby wspolistniejace.
EDIT: sprawdziłem i aktualnie zarażonych jest 99844 osób a hospitalizowanych 9439 więc aktualnie mniej niż 10% zakażonych jest w szpitalu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?