- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1734 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1734 Culés
11
Co do Trincão, nie skreślam go, ale przecież tyle samo minut ile dostał Portugalczyk to mógł dostać Perez, którego wywalili z klubu za paczkę chipsów, przynajmniej był za "Free" a tu bedzie kolejny po Malcomie coś czuję ziomek co to dostanie Max 1000 minut i po sezonie będzie na wylocie. Oby jednak było inaczej...
2
@Coutinho007 Malcom wydawał się lepszy od obu;))
1
@jeyx77x Raczej biłem do tego, że jak mamy kupować po 30-40 mln piłkarzy, którzy albo będą kisić się na ławie, albo na trybunach i raz na ruski rok dostaną ochłapy to już lepiej wziąć kogoś ze szkółki do takiej roli za "Free" i mieć kasę w kieszeni na jakieś dobre wzmocnienie.
0
@Coutinho007 Różnica jest taka że Perez nie był materiałem na pierwszy skład w przyszłości. Trincao wydaje się lepszym piłkarzem, najlepszy piłkarz ligi Portuglaksiej to dużo w porównaniu do 3 ligi. Ciężko wyciągać jakieś wnioski w tej chwili gdy nie rozegrał nawet 90 minut u nas. Nie wiadomo co będzie po sezonie z Messim..
0
@PatrykBarca Ale nie kosztował 30- 40 mln jak dwójka Malcom/Trincão i też pełnił by role zawodnika, który by dostawał raczej ogony. Trincão obecnie nie dostaje za wielu szans a kosztował 30 mln, swojej wyższości nad Perezem też jeszcze niebudowodnil. W Realu takim zawodnikiem jest ld lat Vazquez a my rozwalamy kase na zapchajdziury.
0
@Coutinho007 jeśli serio nie widzisz różnic w sposobie gry Trincao i Pereza to nie warto tracić czasu na dyskusję
0
@Yoshi94 Jeżeli nie potrafisz na niektóre rzeczy głębiej spojrzeć to masz rację.
0
@Coutinho007 Już Ci to wytlumaczylem. Perez nie kosztował ale i nie miał takiego potencjału jak Trincao. Nikt w klubie gdzie gral na kilku szczeblach w niego nie wierzył. Nawet w Barcelonie B nie błyszczał. Trincao ma potencjał i gdy to kupiliśmy to już mieliśmy oferty na więcej niż 30mln. Powołany został do kadry , wybrany najlepszym piłkarzem ligi Portugalskiej. I nie można go porównywać do Lucasa bo chłopak jest jeszcze na początku swojej kariery!
0
@PatrykBarca Tylko co z tego skoro dostaje ogony i póki co wygląda na to, że tak to będzie wyglądało i pewnie za rok odejdzie?
0
@Coutinho007 To czy odejdzie nie zależy od niego. Równie dobrze Dembele może złapać kontuzje a Leo po sezonie odejść. I wtedy po sezonie aklimatyzacji Trincao powinien mieć więcej okazji aby się wykazać. W tym sezonie też dostanie swoje szanse więc nie ma co wrozyc z fusów....
0
@PatrykBarca I dlatego napisałem "Oby było inaczej" na końcu.