La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1045 Culés

konto usunięte

17

Fajna rodzinna atmosferka na Rambli o tej godzinie. Aż się nie chce wchodzić o 20 po podaniu składu na Getafe xD

7

@Tales_Omletu Prawda, ja się już nauczyłem omijać Ramblę w godzinach okołomeczowych, chyba że jakaś śmieszna sytuacja w meczu to trzeba się wspólnie pośmiać :P

konto usunięte

5

@Mario96w Akurat w trakcie meczu staram się nie wchodzić co nie zawsze mi się udaje bo czasami zaburza mi to odbiór meczu podświadomie tak samo jak niektórzy komentatorzy w TV

3

@Tales_Omletu Ja zawsze podziwiam, że ktoś potrafi jednocześnie patrzeć się na mecz i pisać komentarz na LaRambli.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 A dzięki, dzięki.
Jak już to czekam na aut i wtedy jak biegnie ktoś po piłkę to pisze :D

2

@Tales_Omletu Tak myślałem właśnie, że jest w tym jakaś taktyka :D a tak na poważnie to nawet próbowałem kiedyś się podłączyć do LR podczas meczu, ale jak zobaczyłem, że komentarz, który dodałem wskoczył od razu na sam dół strony bo razem ze mną opublikowało się jeszcze 20 innych postów w tej samej sekundzie, to stwierdziłem, że chyba lepiej na mecz popatrzeć, niż pisać sam do siebie :D

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Już wiem kiedy pisze najczęściej. Jak idzie bardzo zle i muszę rozładować frustracje wiec cieszę się ze nie tylko ja jestem sfrustrowany, albo jak idzie bardzo dobrze, oni sobie rozgrywają spokojnie piłeczkę w środku pola i wiem ze niczego ważnego nie pominę. No i przerwa na auty :D

5

@Mario96w ale masz rację, przecież podczas meczu tutaj jest tragedia.
Że szczytów jednej skrajności w otchłań drugiej i tak w kółko. Koeman 24 razy zwalniany a reszta wysyłana na transfer.

3

@jeyx77x Kiedyś mnie to wkur***, teraz się tylko śmieję z debili pod nosem ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?