- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Konradowskyy
25
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
23 odpowiedzi
marcin62
10
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
49 odpowiedzi
NeroTFP1
0
Na pięć miesięcy pozbawienia wolności został skazany Jan D. Mężczyzna został oskarżony o... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
1
"Jak przekazał rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak, w sobotę i w niedzielę stołeczni policjanci za niezakrywanie nosa i ust wystawili ponad 1,1 tys. mandatów. - Policjanci skierowali również ponad 400 wniosków o ukaranie do sądu - podał policjant.
- Mieliśmy bardzo dużo takich sytuacji, w których to ludzie nas prosili o interwencję, wskazując konkretne przypadki osób, które tych maseczek nie nosiły - powiedział nadkomisarz."
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-w-polsce-policja-prawie-szesc-tys-mandatow-w-cia,nId,4788302#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome"
Hmm, coraz więcej osób odmawia przyjęcia mandatu, ciekawie.
1
@MESSIah16 U mnie w Łodzi nie ma ciśnienia na noszenie tych maseczek. Natomiast to, że ludzie nie przyjmują mandatów to akurat dobrze.
1
@tobiasson92 dobrze, czy niedobrze to się akurat okaże po sprawach sądowych. Idę o zakład, że zaraz będzie nowa patologia, czyli jeden sąd da mandat, a drugi nie da. Takie polskie piekiełko prawnicze
0
@tobiasson92 Czy istnieje prawdopodobieństwo, że w sądzie przegrasz taką sprawę?
0
@MESSIah16 Nie dość, że szpitale sparaliżowane, to jeszcze sądy xD
0
@LucaBrasi no też mi się wydaje, że może coś takiego się pojawić
2
@rust nie ma takiej możliwości. Wypowiadali się sędziowie, że może i są za noszeniem maseczek ale za nimi stoi prawo i z miejsca jest to anulowane
0
@rust Tylko w teorii. ;) Policja musi wskazać we wniosku konkretny przepis, który przesądzą o wykroczeniu, a takiego nie ma.
0
@rust Sęk w tym, że sąd może umorzyć postępowanie, a karę administracyjną i tak możesz otrzymać od sanepidu.
Przynajmniej tak mówi ten artykuł:
https://bezprawnik.pl/odmowa-przyjecia-mandatu-a-kara-administracyjna/
0
@NeroTFP a wiesz, że sanepid wydał pismo, w którym mówi, że nie mogą wystawiać kar pieniężnych?
0
@Unikatowy podaj jakieś źródło chętnie rzucę okiem