La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

konto usunięte

9

Romelu Lukaku w swojej dotychczasowej karierze "najgorzej" wyglądał w Manchesterze United, w którym spędził dwa sezony. Dla Czerwonych Diabłów rozegrał 96 meczów, strzelając 42 gole i zaliczając 13 asyst. Łatwo można policzyć, że na sezon strzelał 21 goli, dorzucając 6/7 asyst... Sztuką jest wykręcić naprawdę bardzo dobre liczby w zespole, do którego się kompletnie nie pasuje...

0

@Yosemite to United nie pasowało do Manchesteru.
Tam się nic nie zgadzało w tym ostatnim sezonie Mou i pierwszym Solsza.
Teraz mają grę na trzech mobilnych napastników, bo ani Greenwood ani Rashford to nie są skrzydłowi Boni oczywiście plus Cavani.
Myślę,że projekt Interu będzie się kończył po tym lub następnym sezonie, dużo tam dziadków a Lautaro z Erikenem długo tam nie wytrzymają, z resztą Conte też.
Lukaku wróci do Anglii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?