La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1591 Culés

2

Rozumiem nosić maseczkę w miejscach publicznych ale niech mi ktoś wytłumaczy co da ten cały nakaz noszenia maski wszędzie?
Mam pracę na powietrzu, zazwyczaj zapierdzielam tak że pot ze mnie cieknie i mam cały dzień nosić ta nieszczęsną maskę? W dodatku przez caly dzien nie mam kontaktu absolutnie z nikim w obrebie 100m2 ale jednak za bramą jest ulica i dość często chodzą tamtędy gliny. Niech mi ktoś wytłumaczy sens noszenia tej maski w moim przypadku? Bo nie mam pojęcia kogo i od kogo niby miałbym się zarazić. Nosić natomiast będę musiał chyba że mnie na tyle już irytuje ta cała paranoja że będę miał wywalone na spór z policją i jakies mandaty

0

@kamilkrycha Słowo - paranoja tutaj zamyka temat. ;)

1

@kamilkrycha Jeśli w pracy nie masz kontaktu z klientem nie masz obowiązku nosić

1

@tomono już raz policja się do mnie przywaliła dlaczego nie mam maski więc mnie tym nie pocieszyles. To nie jest jakiś zakład pracy tylko część osiedla więc nakaz raczej na pewno mnie będzie obowiązywał.

0

@kamilkrycha Spróbuj z przyłbicą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?