- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1575 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
martusiaaaa
2
dobra moja przyjaciółka też jest za barca ( myślę że gdyby była za realem to nasza 8letnia... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Jakchcesz
14
Kto wygra: Mourinho ze składem za 1,5 miliarda czy Hansi Flick który do roboty przyjeżdża... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1575 Culés
3
Składzik.
2
@Yosemite jak to bez Fatiego?
2
@Yosemite Dobrze, że Fati nie od 1. W sumie patrząc na ten atak to się dziwię że Adama nie wyszedł.
3
@VamosRakieta @Coutinho007 Bardzo słaba generacja Hiszpanów. Wiem, że to tylko towarzyski, ale nawet w meczach o punkty skład nie powala.
Przede wszystkim brakuje typowej dziewiątki jak Villa czy Torres.
2
@Yosemite Atak beznadzieja, ale cóż. Na nas takim by mogli wyjść :D Typowej 9 brak? Paco mógł powołać, jest Morarata, Tu masz Dwóch Morenów.
1
@Yosemite ale Busi też w składzie więc trenerzy się lepiej znają niż la rambla
1
@Coutinho007 Hmm, typowe dziewiątki są, ale bardziej chodziło mi o jakość. Alcacer to nawet nie ćwierć Torresa, o Villi nie wspominając. ;p
1
@Yosemite Hiszpania to obecnie ma dziadownie w porownaniu do najlepszych lat.
Przecietni grajkowie.
0
@Yosemite Jasne, Moraya, który jakimś cudem ładuje w dużych klubach a też jest przeciętnym napastnikiem też.
2
@Sysia11 Nie ma pokolenia takiego. Każdy z tych grajków jest solidny lub przereklamowany jak te Ceballosy czy Fabiany, lub dziadkowie jak Navas, Ramos czy Busi.
1
@Yosemite hmmm, tylko czekać, aż Kepa coś wywinie...:)
0
@Yosemite Nieśmiertelny Busi :P