La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

69

Eric García nie jest rozczarowany tym, że nie udało mu się dołączyć do Barçy. Wie, że mimo różnych ograniczeń Barcelona chciała go pozyskać do ostatniej chwili. Nie zmienił zdania. Nie przedłuży umowy z Manchesterem City i będzie chciał dołączyć do Barçy w styczniu lub w czerwcu. [Albert Roge]

7

@BarcaInfo No i bardzo dobrze. 20 melonów za piłkarza, który za 9 miesięcy będzie wolnym zawodnikiem to byłaby porażka.

konto usunięte

0

@BarcaInfo elegancko. City ciołki wielkie. Maja floty jak lodu, gosc ma kontrakt do przyszłego roku, a oni nie chcieli go puścić za te 18 milionów. Śmieszni są

1

@DaPi Co z tego, że mają kasy jak lodu skoro ostatnio ledwo uniknęli kary. Oni też muszą mieć w papierach jakieś sprzedaże.

0

@KapiFCB Więc postanowili nie sprzedać :D

0

@The Nameless Im większą kwotę ze sprzedaży wykażą tym więcej będą mogli wydać. A im akurat nie szkodzi, że piłkarz z pensją na poziomie 2-3 milionów posiedzi na ławce. Ale raczej Garcia będzie grał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: