- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 726 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 726 Culés
45
Fulham jest blisko sprowadzenia Todibo za około 18M euro. Barcelona ma nadzieje, że jutro uda się zamknąć ten transfer. [Albert Roge]
1
@BarcaInfo Oby tylko Lyon przymknął oko na te kilkanaście / kilkadziesiąt godzin obsuwy :D
36
@LuisSalvano Pieniądze ze sprzedaży Todibo idą na Erica Garcíe.
5
@BarcaInfo Nie no co ty @LuisSalvano mówi że na Depaya, czy on się kiedyś pomylił?
1
@LuisSalvano Jak się na coś uprzesz to nie ma zmiłuj, choćbyśmy żadnego obrońcy nie mieli to i tak byś liczył że to Depay przyjdzie za ten hajs :D
1
@BarcaInfo Mam nadzieję, że jednak na Holendra, a Hiszpan przyjdzie za rok za free, lub w styczniu za pół darmo.
11
@LuisSalvano W ataku mamy kim straszyć, a na obronę strach patrzeć. Widzisz różnicę?
7
@LuisSalvano Patrząc na naszą defensywę i ofensywę, to ja jednak bym wolał Erica Garcie. Czy Depay aż tak niezbędny jest mając taką ofensywę? No tak nie bardzo.
1
@Coutinho007 Jeden i drugi jest potrzebny. Jednak ja jestem przede wszystkim miłośnikiem gry ofensywnej, więc taki przebojowy gracz jak Depay bardzo by mnie ucieszył :)
4
@LuisSalvano Mnie też ale obronę mamy przeciętnie obsadzoną a Lengleta powoli też już mam dość :D Raz jak profesor zagra a w kolejnym meczu sadzi Babole i głupio fauluje..
0
@BarcaInfo z opcją pierwokupu??? Bo nic nie wiem....