La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

konto usunięte

5

Nie wiadomo jak się to skończy ale widać wyraźnie że Polskie zespoły w pucharach wyglądają dużo lepiej kiedy mają kilka meczów ligowych za sobą. Niestety ale przez słaby ranking spadliśmy w taki etap pucharów że kończyliśmy sezon i dwa tygodnie później już graliśmy mecze pucharowe. 20 czerwca był koniec początek lipca eliminacje i ciężko trenerowi i piłkarzom w to wejść. Teraz sytuacja bardzo im pomogła i widać że przygotowanie motoryczne jest na całkiem innym poziomie a przez to i w piłkę idzie lepiej grać.

0

@Janiama Tak, ale też wyglądają lepiej jak chcą grać w piłkę. W lidze, to większość klubów dośrodkowanie, stały fragment gry, na aferę itp. I Lech bardzo często musi atakować rywali co się bronią większość meczu. Stracili 7 goli i wszystkie po stałych fragmentach :D

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Ale Lech to zawsze była taka ekipa że lubiła grac z zespołem, który też grał w piłkę. Czy to była kiedyś Barcelona, Marsylia czy też Juve to Kolejorz dawał sobie radę.

3

@Janiama jakby Legia i Lech doszły chociaż do wyjścia z grupy to byśmy podskoczyli w rankingu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?