La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

8

Bayern- możliwy rewanż za 2:8
Liverpool- możliwy rewanż za 4:0
Juventus- mecz z Cristiano będzie dużym smaczkiem
PSG- mecz z Szejkami byłby wojną. No i powrót Neya na CN
Zenit i Porto- Słabeusze do oklepania, no i powrót Malcoma na CN

Na kogo byśmy nie trafili z pierwszego koszyka to będę zadowolony, pięknie :D

3

@Wossi61FCB Zenit - Powrót Malcoma na CN :)

1

@Coutinho007 O i to również, przeoczyłem.

1

@Wossi61FCB Tylko słabeusze bo inaczej my z grupy nie wyjdziemy...

0

@Maciek069 Przynajmniej znowu nie będzie batów i picia na smutno :p

3

@Maciek069 Kiedy my ostatnio nie wyszliśmy z grupy, przypomnij mi? Mało tego, kiedy my ostatnio nie wygraliśmy grupy? Z tego co pamiętam to chyba w 2007 roku...
Mierzyliśmy się w tym czasie, Juventusem, City, PSG, Borussią, Interem, Napoli, Milanem, Tottenhamem, Romą czy Leverkusen, a były sezony gdzie gra wyglądała o wiele gorzej niz teraz.
Zresztą ludzie, dajcie temu Koenanowi, chociaż się wykazać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?