La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

3

Mamy z przodu Fatiego, Dembele, Trincao, Antka czy od biedy niepowołanego dziś Duńczyka. Ściąganie kogoś na siłę, dla samego transferu jest bez sensu. Na rynku nie ma snajpera z najwyższej półki, który zastąpiłby Suareza. Kolejny wynalazek zablokowałby możliwość gry chociażby takiemu Fatiemu. Messi nadal nie biega. Na pozycji snajpera już kiedyś grał i wykręcił kosmiczne liczby. Tam mógłby sobie spacerować i wykańczać akcje. Szczerze? Pieniądze, które miały pójść na Depaya powinny być przeznaczone na Garcie. Pique jest wolny niemiłosiernie i o ile pierwszego sabotażystę Busquetsa mamy kim zastąpić, tak z Pique nie mamy nikogo.

konto usunięte

0

@Eto'o9 R10 No tak praktycznie nie ma kogo, ale problem braku 9 pozostanie. Teraz jest hype bo Villarreal rozłożył przed nami nogi, ale potem będzie ciężko z lepszymi zespołami. Trzeba ten sezon pograć tam Messim niestety.

0

@Eto'o9 R10 Duńczyk powinien odejśc bo to nie ta półka, Depay kupiony za 30 to dobry deal jako opcja przejściowa i rezerwowa 9, Pique dzisiaj świetny występ więc nawet wolny Pique w tej formie jest kozakiem

konto usunięte

2

@Eto'o9 R10 Naprawdę myślisz, że w tym momencie jakiekolwiek transfer jest w stanie zabrać minuty Fatiemu? On niedługo będzie nietykalnym pewniakiem w once de gala.

0

@Eto'o9 R10 Pique jest bardzo szybkim obrońcom. Wczoraj to zademonstrował.
Mógłbym się zgodzić, ze jest mało dynamiczny na pierwszych metrach, ale ogólnie jak się rozpędzi to naprawdę szybko biega.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?