La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

konto usunięte

1

Najsłabsza Barcelona od wielu lat, zespół budowany od nowa, który w rok raczej świata nie zawojuje, brak przyjaciol, a w tle ogromne pieniądze. To będzie prawdziwy cud, jeśli Messi za rok nie odejdzie.

3

@MESSIah16 Jedynie co napawa optymizmem to jest to, że Real wcale nie wygląda lepiej obecnie.

2

@Coutinho007 to nie jest nic dobrego ani dla Barcy ani dla LL. Tylko silny Real pozwala nam na rozwój i liczenie się w Europie.

1

@MESSIah16 rzekłbym pieprzenie. Barca ma najlepszy skład od odejścia Neya, jeśli te uzupełniające transfery wypalą mówię tu tylko o prawym obrońcy.To mamy skład kompletny bo moim zdaniem Fati na napastnika to najlepsza opcja i depay jest niepotrzebny ,naszych rezerwowych mowa tu o Pedrim i Puigu chcę zespól który wygrał Ligę mistrzów.To w wielkim stylu .Obecnie toczymy walkę z nimi o prawego obrońcę.Jaka jest różnica pomiędzy tą Barcą a poprzednią są skrzydłowi.W sumie cieszy mnie brak wiary w ten zespól u niektórych bo zespół nie ma nic do stracenia:)Ja sam za cel stawiam głównie stworzenia z tych zawodników drużyny określenie kto się nadaje kto nie .Sprzedaż zawodników niepotrzebnych.A co wygramy to nasze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?