La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

0

"Rewolucja" to wymysł ( pobożne życzenie) dziennikarzy i otoczenia Barcelony. Kto na serio liczył że przeprowadzimy jakąś rewolucję w trakcie kryzysu wirusowego i przy braku możliwości sprzedania kogokolwiek za sensowne miliony.
Jedyną rewolucją która mogła by się wydarzyć mogło by być odejście Messiego i całkowita zmiana pomysłu na grę. Tu już musicie sami zdecydować czy byłaby to zmiana na lepsze czy na gorsze.

O ile wszyscy nieobecni w zeszłym sezonie zostają to ja znowu przynajmniej przez pierwsze kilka meczy będę oglądał z nadzieją że może jednak ten trener wymyli jak zmieścić cały ten gwiazdorski motłoch w składzie i sprawi w jakiś magiczny sposób że zaczną się uzupełniać a nie sobie przeszkadzać :( Przede wszystkim zmiana ustawienia na 4/2/3/1 chyba jest nieunikniona. Chętnie zobaczę jak Messi sprawdzi się na stałe pod napastnikiem z Cou i Dembele obok siebie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?