La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

3

To całe PZPN to jest mem, ten Boniek, ten Brzęczek ta polska myśl szkoleniowa, odechciało się człowiekowi śledzić w ogóle poczynania tego wiejskiego ranczo.

1

@MesQueUnClub_87 wiesz co... ja się cieszyłem na Bonka po tym śmiesznym prezesie Lato. Myśle sobie... zna języki, ma znajomosci, sparingi będą z topowymi teamami... No ale Zibi czasami odlatuje, a te utarczki na Twitterze ech.

4

@escarabajo Bardzo chciałem, żeby objął stanowisko po Lato, myślę sobie łebski gość, zrobi tam porządek z tą korupcją no, ale przy okazji okazało się, że jest bardzo zadufany w sobie.

konto usunięte

3

@escarabajo Jakie języki? Włoski tylko zna, nawet z polskim ma problemy.

1

@MesQueUnClub_87 komuna niestety żyje w naszej piłce, i jak to świetnie powiedział któryś dziennikarz, dopóki ta komuna nie umrze czyt. stara myśl szkoleniowa to tak to będzie wygladac.

0

@tristan87 myslalem ze i angielski troche ogarnia znając pare osób na stanowiskach.

konto usunięte

0

@escarabajo Może podstawy ogarnia, ale nigdy nie słyszałem, żeby wypowiadał się po angielsku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?