La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

17

Zjazd Busiego jest straszny.To przykre ale on się nie nadaje do obecnego futbolu.

1

@Encore A jeszcze bardziej przykre jest to, że dalej jest w Barcelonie :(

3

@Coutinho007 Kontrakt do 2023.Sama Barcelona zrobila sobie ten problem.

2

@Encore niestety, a bez odpowiedniego DMa i w ogóle pomocy to w futbolu niewiele można - w kontekście tych największych laurów.

Czasami można nadrobić innymi formacjami, ale pewien poziom pomoc musi trzymać.

0

@mekston No środek to jest najważniejsza formacja.Bez tego ciężko jest coś działać.

0

@Encore On sobie też zrobił krzywdę tym, że taki kontrakt podpisał i został...

0

@Coutinho007 A on to wiesz..dostał dobre siano to teraz najwyżej sobie posiedzi do 2023 ;p

0

@Encore Ja mam nadzieję, że to jego ostatni rok. Niech z taką motoryką szuka szczęścia w Japonii w Viseel

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?