- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1003 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1003 Culés
11
Program ideowy Michała Sz, pseudonim "Margot":
- walka przeciw istniejącemu systemowi wartości
- walka z kapitalizmem
- akceptacja krwawej rewolucji jako sposobu na zmianę społeczeństwa
Mentalna podróż do listopada 1917 roku.
Nie-wia-ry-go-dne.
4
@barcelonaLM jakie czasy taki Lenin XD
4
@barcelonaLM Chłop ostro zindoktrynowany. Typowy anarchista.
7
@BorzyKrzys Przecież to wypisz wymaluj (anarcho)komunista. Z tego co wiem promowanie tej totalitarnej ideologii jest zakazane konstytucjonalnie
3
@barcelonaLM Krawawa rewolucja przyniosła by ofiary raczej w ich środowisku. Sami by się pozabijali.
2
@barcelonaLM Boże ale czemu ludzie ciągle o n im gadają, on ma jakieś kwalifikacje do czegokolwiek, czy ludzie sobią o nim gadają bo chwytliwy temat? Ciągle widzę MARGOT w internecie mimo że ani razu nic nie czytałem dłuższego na ten temat poza tym o co mniej więcej chodzi, a ludzie ciągle drążą jakby to jakieś istotne było
0
@Kacper1432 Margot kreuje się na głównego przedstawiciela osób LGBT w Polsce. Po tych słowach mam nadzieję, że ludzie posiadający chociaż odrobinę RiGCZu na Lewicy odetną się od jego osoby
2
@barcelonaLM Oglądałeś wywiad w Zetce? Jak mówił, że Jezus łamał 10 Przykazań Bożych i był za tym, by odwracać się od swojej rodziny? :D
0
@barcelonaLM No ale to że on sam się na kogoś kreuje o niczym nie świadczy, gdyby ludzie o nim nie gadali to by nie było tematu
0
@barcelonaLM Lewica z RiGCzem tutaj. Co tam?
0
@Persyfl Odcinasz się czy popierasz rozlew krwi, eksterminację osób z innym poglądami itd.?
0
@barcelonaLM Wszystko zależy od kontekstu. Większość praw wywalczono rozlewem krwi, głównie własnej, ale jednak. Zobacz sobie, jak wyglądała walka o prawa pracownicze w USA.
Na pewno się odcinam od tego, co próbujesz włożyć w usta Margot.