La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

0

Pamiętam jak prawie wszyscy tutaj twierdzili, że samo przyjście Setiena spowoduje, że wszystko się zmieni i będziemy pięknie grać. Teraz widzę moda na poglądy rewolucyjne - wszystko zaorac i zacząć od nowa. Ze skrajności w skrajności. Nie wierzę, że odejście Messiego spowoduje nagle lepszą grę. Będzie jak z ostatnią zmianą trenera - zejdziemy jeszcze poziom niżej.

1

@Przemek2323 Jedna skrajność nie wypaliła, to może druga wypali:) Ja się cieszyłem na przyjście tego pana z dwóch powodów. Raz to była oznaka odejścia Valverde, dwa Betis za Setiena naprawdę grał ładną dla oka, ofensywną piłkę. Łudziłem się, że skoro Betis z nie oszukujmy się taką kiepską kadrą w porównaniu do nas tak ładnie grał to u nas? Ohoho:) Wyszło jak wyszło:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?