La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

5

Akurat broniłbym transferu van de Beeka. My potrzebujemy w środku pola także zawodników wybieganych, walczących. Barcelona w wersji Tiki Taki już nigdy nie wróci.

1

@tobiasson92
Szczególnie że dzisiejszy futbol taki jest. I jak nie masz w środku zabiegi i Iniesta to sama technika nie wygrasz środka.

5

@tobiasson92 Van de Beek to spoko opcja, ale niech przyjdzie w założeniu, że Rakitić i Vidal raczej też opuszczą klub. To box to box, jest na boisku jedno miejsce dla takiego piłkarza.

1

@tobiasson92 Dla mnie Tiki Taka się skończyła wraz z odejściem Xaviego i Iniesty.

1

@Bartek22 I obu pod każdym względem chyba obecnie zjada na śniadanie.

1

@tobiasson92 biorąc pod uwagę, że jedyną sensowną pozycją Griezmanna jest "10" to trochę bez sensu. Donny też najbardziej lubi grać właśnie na tej pozycji. A duet Pjanic - Frenkie wydaje się idealny do gry za jego plecami. Do tego mamy Monchu, Puiga czy Pedriego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?