La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 644 Culés

#Tiki-taka

Zarząd jest podzielony w kwestii Messiego. Część nie chce nic słyszeć o jego odejściu, a część rozważyłaby ofertę. [@moillorens]

62

Barto powinien podziękować tej jednej części.

20

brak słów.... widać kto w tym klubie pracuje

0

Jaką ofertę??? Znaki

35

Zarzad i tak by te pieniądze przepierniczył na sredniakow typu gomesy i rakiticie ,na graczy co nie mają prawa trafiać do tego klubu

konto usunięte

0

Wiadomo jakie kluby?

0

@donleo12 rozważyłoby ofertę jakby była a nie ze jakies są

4

Część ma coś rozumu w głowie, część jest upośledzona umysłowo*

4

150 mln i do widzenia
Swoje zrobił, czas na zmiany.
A za te 150 mln Sancho i gitara

1

@kuz Pewnie ta część to Barto

3

W sumie ma swoje lata już został legendą , może grać gdzie chce , jeżeli kocha klub ponad wszystko to zostanie .

1

@kuz Barto najmądrzejszy, odpowiedzialny za sukcesy klubu z poprzednich czterech lat :)

1

Hehehe. No a jak, sprzedać póki rządzimy. A za udany transfer premia dla całego zarządu. Akurat w wysokości całej ceny za Argentyńczyka...

0

Jeśli Messi chce się liczyć w walce o trofea to odejdzie ale może go przekonają

1

Wyj... ten cały zarząd czas najwyższy !!!

1

Ci co chcą usłyszeć oferty za Messiego powinni szukać w tym momencie nowej pracy.

4

@JurnyGerwazy nielogicznym byłoby nie przeanalizowanie każdej możliwości. Zostanie Messiego ma zarówno zalety jak i wady, podobnie jest z jego odejściem. Obecna sytuacja, zależność klubu od Messiego i to, że prawdopodobnie stara gwardia nie odejdzie, bo to przyjaciele Messiego (kosztowni przyjaciele dla klubu, którzy nie są przyszłością zespołu), pozwala rozważać dalszą przyszłość La Pulga. Poza tym każdy ma prawo do odmiennego zdania i tak też jest w zarządzie.

5

Kiedyś, większość nie chciała odejścia Ronaldinho, Deco i reszty zgniłych jabłek... Jak to się skończyło, wszyscy wiemy.

0

@333tricampeones333 zapomniałeś że to nie fifa haha. A poza tym znając życie przyszedłby i leżał połamany jak Bembele

0

@Sortello tylko wtedy w składzie już był młody Messi który robił różnice. A teraz kogo takiego mamy oprócz 33 letniego Messiego, który i tak pod tym względem miażdży resztę? Wydaje mi się że nikogo

1

@JurnyGerwazy A dlaczego? Leo ma już 33 lata, pogra jeszcze z sezon może dwa. Nie bralbys pod rozwagę oferty na powiedzmy 200 mln. Euro? Za te pieniądze możesz pozyska. Dwóch dwudziestoparolatków, może trzech którzy pograją przynajmniej 5-7 lat . I pamiętaj Messi w końcu i tak odejdzie czy to na emeryturę cz do innego klubu, z tym się musieć pogodzić. Zbliża się ostatni czas żeby na tym odejściu zarobić duże pieniądze, wiem że zaraz powiedz że Leo nie da się zastąpić ibtu się zgodzę nic ma piłkarza który będzie na poziomie Messiego i Ronaldo. Żaden piłkarz nie zastąpi ich w stu procentach, ale taka jest kolej rzeczy ktoś odchodzi ktoś przychodzi i kółko się kręci, przecież nie powiesz mi że chcesz by Leo grał u nas do 45 roku życia?

1

@Reczul2410 Dembele, Greizmann, Cou, Fati... Klasa światowa.
Może byłoby warto spróbować uwolnić ich z grania na Messiego i zobaczyć, czy nie będą robić różnicy?

Cou po przyjściu do Barcy, w pół roku został 3 strzelcem drużyny. Co się z nim stało później? Może to jego wina, może to wina Messiego. Greizmann, mistrz świata, najlepszy zawodnik AtM, jeden z najlepszych w reprezentacji Francji. Po przyjściu do Barcelony... Sami wiemy.

Dembele. W BvB sezon życia. Mega wysoki poziom. Praktycznie bez kontuzji. W Barcelonie? Sami wiemy.

To przypadek? Albo Messi, albo nasz sztab szkoleniowy. Ewidentnie coś tu nie gra.

Jeśli wciąż będziemy budować drużynę wokół 33 latka, to lepiej nie będzie. Nie oszukujmy się. 33 letni Messi, to nie 28 letni Messi. Zrozumcie to. Tak, nawet Messi z wiekiem staje się coraz słabszy.

0

Lepiej sprzedać bo nas wykołuje i pójdzie za darmo.

« Powrót do wszystkich komentarzy