La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

konto usunięte

8

Podwyżka dla polityków? PO nie ma prawa być nazywane opozycją, bo nią po prostu nie jest. Konfederacja oczywiście zagłosowała na 'nie'. Niech ten dualizm polityczny w końcu się skończy...

1

@masq Niech naród się obudzi. We Francji by płonęły samochody w takiej sytuacji. A nie mówię o tym co by było, gdyby żyli w takich warunkach jak my.

3

@masq Uwielbiam to tłumaczenie się lewactwa z tego głosowania.
"Gdyby głosowanie było na styku, to oni na pewno byliby "za". Bycie "przeciw" nic ich nie kosztuje. Tfu faszyści."
Widziałem nawet, że jakiś fanpage "Opozycja totalna", wymienił wszystkich,którzy byli przeciwko i jakimś dziwnym trafem pominęli całkowicie posłów Konfederacji.

0

@Bartek22 Tak wszystkiemu winne jest lewactwo...
A prawactwo to co? Oprócz Konfederacji PiS za. Chociaż nie wiem czy to partia prawicowa. Moim zdaniem nie.

konto usunięte

1

@blaugrana_36 PiS to nie partia prawicowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?