La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1645 Culés

10

Koeman nie będzie trenerem Barçy. Z Xavi Hernándezem również jeszcze nikt się nie kontaktował. [Javi Miguel]

34

@BarcaInfo do mnie też jeszcze nie dzwonili.

1

@Bobo25 Wolał bym chyba, żebyś jednak to ty był niż Sołtys.

13

@Bobo25 A szkoda, byśmy wszystko na LR ustalali :P

0

@BarcaInfo Za chwilę wezmą znowu jakiegoś Rubiego czy Celadesa...

1

@BarcaInfo Dziennikarze strzelają jak prdl. Jeden mówi tak, drugi dementuje. Nikogo nie i nie było w biurach ale oni wiedzą wszystko. Tylko wkurzają te komentarze

0

@BarcaInfo Nikt nie będzie chciał przyjść jeśli nie zmieni się struktura czyli wybory prezydenckie jak najszybsze. Wybór pewnie padnie na Pimiente i oby nie rozwalił swojej kariery trenera

3

@Coutinho007 @BarcaInfo po starej znajomości nawet bym wam cynk ze składem wcześniej sprzedał.

0

@tbas Wiesz, że teraz będzie taki okres.

0

@BarcaInfo Przecież to oczywiste, że żaden z nich nie zostanie teraz trenerem Barcelony. Koeman skupia się na Euro, a Xavi nie będzie pakował się w to gówno, skoro za rok może przejąć klub z nowym zarządem.

konto usunięte

1

@tbas i tak będzie jeszcze długo, teraz bedzie tak jak przy transferach jeden wielki rozp.... informacyjny. Czekać na oficjalne info na głównej i tyle w temacie.

0

@BarcaInfo Dobra wiadomość.
Pochettino to jedyne wyjście, może Ten Hag jeśli by się nie ugiął przed gwiazdami.

0

@SHIBA Tylko cała LR w te ploty wierzy. Wystarczy się podpisać @lopez i oczernić jakiegoś piłkarza że ma wyjebke w Barcę i leci kosmiczna lawina krytyki. To jest bardzo słabe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?