La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

48

Bardzo dobre porównanie. Widać jakie Bartomeu ma układy z Mundo Deportivo. Gdy Laporta był prezydentem to po jakiś większych porażkach były główne okładki on nim, a teraz Barcelona co chwilę jakaś kompromitacja nie tylko na poziomie sportowym, a oni gdzieś z boczku dają krótką informację.

0

@BarcaInfo Z kolei kibice nie lubią bartomeu bo jest brzydki i ma wygląd frajera dlatego podwójnie po nim jadą. Miał lepsze i gorsze decyzję ale nie zasługuje że zwalać na niego wszystko co źłe w Barcelonie. Nikt nie mógł przewidzieć że Coutinho Dembele i Griezmann nie wypalą a umtiti będzie brał porady medyczne od szamana. Jak przychodzili to wszyscy byli podjarani

6

@Kusco15 Kupił zawodników którzy nie pasują do Barcy bo nie ma dla nich pozycji. No naprawdę - KTO SIE MOGL SPODZIEWAĆ ŻE TO NIE ZADZIALA
Gość jest pryszczem i go tu nie powinno w ogóle być.

0

@SelloutCrowd Coutinho mial byc za ineste a Dembele za Neymara z kolei gryzek miał grać na wszystkich pozycjach w taki i do rotacji

0

@Kusco15 coutinho który jest 10 - pozycją której obecnie w barcy nie ma, mial być za iniestę - własnie o tym kurna mówię. Dembele - PS za LS - naprawdę, mam tu tlumaczyć podstawówkę? Griezzman to tez pozycja Messiego/10.

0

@SelloutCrowd Tak naprawdę to oboje wiemy że bartomeu jak i każdy prezes w podejmowaniu decyzji o zakupie zawodnika posiłkuje się opinią analityków i skautów wiadomo że to on ostatecznie za to odpowiada ale nazywanie go pryszczem czy jak inni debilem to idiotyzm

0

@BarcaInfo jakiCHś większych porażkach. Chryste, czy ludzie się kiedyś nauczą?

0

@Kusco15 No wychodzi na to, że Bartek posługuje sie swoim widzimi się, a nie opinią innych. Już mu Stoiczkow chciał Davisa doradzić, to odpowiedzial "Kanadyjczyk? Nie, dziękuję"

0

@SelloutCrowd Tak Stoiczkow to wyrocznia. Nie znamy co się dzieje w klubie i nie wiadomo jak było naprawdę a tej wypowiedzi nie pamiętam. Daj link

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?