La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

1

Bayern wygra LM, tylko Bayern, jak oni pięknie grają, co za Bayern. Na forum Barcelony po bądź co bądź dobrym meczu fanfary dla Bayernu. Dla takich kibiców nie warto się poświęcać.

2

@arasz1819 Ciesz się, że są spusty nad Bayernem liderowanym przez rodaka, niż nad Realem :P

konto usunięte

1

@arasz1819 Dodatkowo wielki Robert, mąż Ani i tata Klary oraz Laury będzie MVP rozgrywek!

1

@arasz1819 Na mój gust tu nie ma faworytów
1jest 1 mecz.
2.Chelsea best hazarda to jak RM bez ramosa albo zronaldo
3lenglet i pique są w swietnej formie a to jest zła wiadomość dla lewgo
4 Messi znów jest w formie a nie był w ostatnim miesiacu
5 de jong wrócił do formy
6.Suarez jest w lepszej formie
7.Wraca busi i vidal i to jest duze wzmocnienie bo to bedzie też walka i Dembele więc będą zmiany
To będzie cięzki mecz 2 dobrych drużyn sprawa jest otwarta


0

@Borneo z tym Busqetsem to bym sie wstrzymał. Żadne z niego wzmocnienie kiedy wystawia patelnie przeciwnikom. Wczoraj nie zauważyłem jego braku w meczu i tak powinno zostać.

0

@wyrek to najslabsze wzmocnienie ale myślę ze on zacznie mecz i będzie zmieniony co o yyle ma znaczenie ze fizycznie w cz będzie ok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?