La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

0

Sanchez ma szansę wrócić do United i tam zaistnieć na prawym skrzydle?

0

@jeyx77x Jeszcze jak.

0

@jeyx77x chłopu życzę jak najlepiej, żałowałem jego odejścia,mam nadzieję, że pokaże jeszcze swoją najlepszą wersję

2

@Damian_06_84 Za dobry był żeby być rezerwowym MSN.

0

@DonAndresFCB zgadza się.. dlatego pomimo żalu w pełni rozumiałem jego decyzję.. mimo to mieć takiego gracza w obwodzie byłoby luksusem..

0

@Damian_06_84 Swego czasu to ja się zastanawiałem czy Pedrito, czy Alexis jest lepszy.

0

@Coutinho007 z całą sympatią do Pedro za wszystkie bramki i niemały wkład w sukcesy, gra Alexisa dawała mi większą frajdę ;)

1

@Damian_06_84 Ja swego czasu o to sie wykłocałem z kolegą bo uważałem, że Alexis lepszy a on, że Pedro.

1

@Coutinho007 za każdym z nich stoją solidne argumenty :) powiedziałbym kwestia gustu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?