- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1353 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1353 Culés
4
Piłkarskie ciekawostki z 06.07.2020:
- Czeskie Vitkowice przegrały aż 12 z 13 meczów wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że ich rywal (Varnsdorf) wygra mecz - 1.37 [STS] (godz. 17:00)
- Duński Viborg tracił przynajmniej jednego gola w ostatnich 15 z 16 meczów w lidze. Kurs na gola ich rywali (Nykobing) - 1.51 [STS] (godz. 18:30)
- Grecka Lamia przegrała tylko 1 z 15 meczów domowych w lidze różnicą minimum dwóch goli. Kurs na to, że Lamia przegra z Xanthi w najgorszym przypadku różnicą jednego gola (handicap 2-0) - 1.20 [STS] (godz. 18:30)
- Moreirense zdobywało przynajmniej jednego gola w 13 z 14 meczów domowych w lidze. Kurs na ich gola w meczu ze Sportingiem - 1.65 [STS] (godz. 22:00)
- Kayserispor zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 14 meczach w lidze. Kurs na jego gola w meczu z Besiktasem - 1.34 [STS] (godz. 20:00)
0
@okiemtypera_lucaxx95 myślę że głównym problemem takich statystyk i kursów jest często fakt z kim gra dana drużyna. Na papierze wygląda jak pewniaczek, a trzeba jednak pamiętać, że np. Moreirense gra ze Sportingiem, który jest w dobrej formie po pandemii, Kayserispor z solidnym Besiktasem, Vitkovice i Varnsdorf to dwie ostatnie drużyn w tabeli itd...
0
@mateuszdabski Statystyki opierają się w większości na całym sezonie, więc uwzględniają też np. mecz Moreirense z Benficą, Bragą I FC Porto, z którym też udawało im się strzelać bramkę. Statystyka byłaby bardziej zaburzona, gdyby np. ekipa co strzela w każdym meczu - miała kontuzjowany cały atak i na '9' musiał grać pomocnik z jednym golem itp :-)
0
@okiemtypera_lucaxx95 taktyk:) sprawdzę wieczorem jak poszło statystykom :)
0
@escarabajo proszę bardzo :) Dodaje je każdego dnia, zazwyczaj 5-10, chociaż na fcbarca od bodajże trzech dni :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 No atencjuszu, taki podprogowy przekaz:) niech bedzie, dodaje do obserwowanych!;)
Ps z dystansem:)
0
@escarabajo Wykop nauczył mnie dystansu :D Pozdro