La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

3

Taka mnie naszła myśl. Głównie do wyborców i fanów Bosaka.
Trzaskowski jest zły bo jest z Platformy. Nawet jeśli ma dobre pomysły to i tak jest ujowy bo z platformy, a jak wiemy platforma to najgorsze zło. Ale jeśli ktoś mówi, że Bosak jest z Konfederacji gdzie "rządzi" Korwin, którego nawet część Konfy ma za hmmm mniej inteligentnego i uważają, że powinien skończyć z polityką, to wtedy obrońcy mówią, że Bosak to Bosak a nie Konfederacja. Trzaskowski to nie Trzaskowski tylko PO, ale już Bosak to Bosak a nie Konfederacja. Czy widzę tu podwójne standardy?

1

@escarabajo w konfederacji nie rządzi Korwin tylko jest ogólnie przyjęte " rozmawianie i dogadywanie" nie ma tam osób decyzyjnych tylko poprzez rozmowę podejmowane są decyzję.

6

@jeyx77x Może więc warto, żeby Bosak utworzył coś swojego. Bo jak słyszę zaraz po ogłoszeniu wyników, że Bosak dziękuje kobietom i zachęca je do głosowania na siebie, a za chwile Korwin robi taki wpis o kobietach to mi ręce opadają.

3

@escarabajo Korwin pajacuje, powinien dawno sam się usunąć z polityki ale cóż.. a ja jako wyborca Konfy idę bez problemu na Trzaskowskiego, tutaj nawet się nie zastanawiam nad innym wyjściem :P

1

@Kondziubarca ale zaraz Cie zjedzą "Twoi koledzy". Będziesz chyba zdrajcą Bosaka:)

konto usunięte

2

@escarabajo Bosak powtarza w każdym wywiadzie , żeby wyborcy głosowali w zgodzie z własnym sumieniem . Część zagłosuje na Dudę , część na Trzaskowskiego i na pewno będzie dużo osób które nie pójdą . Tu nie ma żadnych niespodzianek.

0

@escarabajo
Trzaskowski jest zły, jak i duda, bo wszystko co mówią to kłamstwo i nic dla Polaków dobrego nie zrobią.Plus trzask jest za gejostwem, więc już wolę by duda mnie okradał. Brawo dla wyborców trzaska i dudka, że doprowadzili do kolejnych lat tragedii w naszym kraju i chylenia się ku jeszcze większemu powrotu komuny :)

0

@Repcak22 @Fantastyczny Chłopiec Ale ja nie o tym:)

0

@escarabajo
Wiem. Jednak mówisz, trzask zły bo po dla wyborców konfy, a ja dodaję, że oprócz po, to jeszcze gejostwo i cała partia. Jedna osoba nie zraża do partii, jestem zrażony do całego obozu pis i po. Korwin jest jednym gościem z konfy, który lubi rzucić czymś średnio do mediów się nadającym, ale reszta raczej nie odwala maniany. Nie każdy w partii musi być idealny, ale w po wszyscy są po prostu źli. Nie uważam tego za podwójne standardy, że się toleruje korwina czy nie mówi konfa to zło ze względu na niego jednego.

1

@escarabajo No tutaj to bardzo możliwe :D ale na szczęście w realnym świecie większość moich znajomych która głosowała na Bosaka, pójdzie też na Trzaskowskiego 12 Lipca :)

0

1

@Kondziubarca Cieszę się. Nie jest to mój kandydat, ale jednak wole jego niż obecną osobę w pałacu prezydenckim.

1

@escarabajo Właśnie, ktoś PiS musi zacząć blokować i tym głównie się kieruje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?