La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

4

Gramy słabo , strasznie słabo , z zespołami z ligi hiszpańskiej jeszcze jakoś bronimy sie wynikami,ale trzeba się bać żeby nie zweryfikowali nas w UCL Jak Liverpool rok temu.

1

@Arnold1234 City czy Bayern pewnie nas zmiażdży. Ja się nawet takiego Lipska, PSG czy Atalanty obawiam. Z topowych drużyn to chyba tylko Juventus wygląda równie źle jak nie gorzej od nas.

17

@Coutinho007 Wygrajmy pierw z Napoli xD

0

@FafitFCB I pewnie będzie męczarnie z tym Napoli jak wczoraj z Bilbao.

0

@Arnold1234 to zależy w jakim elemencie gramy słabo obrona jest na zero jest bardzo dobra presing też jest bardzo dobry wyjście z pod presingu przeciwnika jest lepsze niż było.Problem jest dograniem ostatniej piłki i strzeleniem bramki.Źle to wygląda Tutaj przerwa i kontuzje mają wplyw Suarez czy Arthur niedostosowanie Griezmana czy brak formy Leo bo ciężko mu się gra.W formie jest Martin , Fati i Alba .Vidal gra w kratkę.

0

@FafitFCB jest jeszcze miesiąc Suarez i Messi może złapią formę i może wróci de jong.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?