La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

konto usunięte

12

Bardzo odpowiedzialnie i dobrze gra Busi. Pique to co zrobił w jednej akcji gdzie dwa razy usiadł na tyłek to nie wypada tej klasie piłkarzowi. Griezmann uwielbia grac na jeden kontakt i jest stworzony do takiej gry. Wychodzi do piłki, jest aktywny dzisiaj gra dobry mecz. Musimy bardzo szeroko się ustawić ale nie mozemy grac w domu z Vidalem i z Arthurem w środkowej linii bo oni nie potrafią grać piłki do przodu. Druga połowa może być decydująca dla losów ligi.

konto usunięte

0

@Janiama Nie ustawimy się szeroko, bo gramy dzisiaj bez skrzydłowych (takich prawdziwych, nominalnych, z krwi i kości). Wszystko przez środek. Małe dziecko to przeczyta. Fati jak najszybciej na boisko musi wejść.

0

@Janiama Antoine ma świetne ruchy, z piłką i bez miło się na to patrzy, gdyby miał z kim tak pograć to nikt by tutaj nie wymyślał nieudanego transferu, ale jak człowiek ma grać, skoro jego ruch jest dostrzegany przez kolegów jak jest już na 2m spalonym, a każde podanie musi zostać poprzedzone potrójnym dotknięciem piłki...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?