La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1503 Culés

1

Jak oceniacie wczorajszy wystep Marco Asensio? Miał wejscie smoka z bramka i zaliczyl tez asyste przy pieknym trafieniu Benzemy. Biorąc pod uwage, że zagrał kilkanaście minut po tak potwornej kontuzji. Występ powyżej oczekiwań.

8

@AmigoBlancos Myślę, że wróci temat Złotej Piłki :)

9

@AmigoBlancos Fatalnie zagrał, ja bym go już nigdy więcej nie wpuszczał na boisko.

4

@AmigoBlancos dobry mecz Marka, ale ogłoszenie go zawodnikiem meczu to słabiutki żart imo.

0

@joloskyy Benzema to MOTM z wczoraj.

0

@Coutinho007 w Twojej opinii czy taki był wczoraj wybór?

0

@joloskyy Mój wybór.

0

@AmigoBlancos asensio to taki przyklad pilkarza który czasem jest w dobrym miejscu strzeli piękną bramkę a potem ten facet gdzieś przeoada i w sumie jest jakiś przez to dla mnie nie wyrazisty..O ile zna mocne i zle strony innych pilkarzy to ten jest taki jakiś w kratkę.Popristu trzeba zobaczyć co będzie grał w dluższej perspektywie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?