La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 947 Culés

konto usunięte

5

Angielskie służby jak widać stają na wysokości zadania, oby tak dalej!
https://www.sadistic.pl/policja-w-odwrocie-vt518171.htm
Przecież to jest śmiech przez łzy. Bandytyzm oraz wandalizm jak widać sięga coraz dalej. Niestety, ale poprawność polityczna nie pozwala na to, aby rozwiązać obecną sytuację w należyty sposób. Robi się nieciekawie...

konto usunięte

3

@Kurkmen bandyci przejmują ulicę,a debile nadal będą ich nazywać pokojowymi organizacjami

3

@Kurkmen To jest skutek zachodniej "tolerancji", która pod płaszczykiem rasizmu doprowadza do tak absurdalnych sytuacji.

0

@Kurkmen jestem tu i powiem Ci, do jednego gościa tutaj przyjeżdża 5 radiowozów :)

konto usunięte

0

@NaFazieHitman ale w jakim celu 5 radiowozów? Możesz rozwinąć wątek?

0

@Kurkmen normalnie jest jakaś zadyma jeden facet rozwala przystanek na przykład to muszą w 4/5 radiowozów przyjechać i skuwają jednego gościa z psami i w 5 osób na jednego, sam widziałem to kilka razy na własne oczy, oni chyba nie mają nawet broni.



tutaj co prawda akcja sprzed paru lat, ale pokazuje nieudolność tutejszych służb :



przy zorganizowanych akcjach w kilku miejscach miasta oni leżą i kwiczą poprostu bo całe siły idą w jedno miejsce ^_^ (chodzi mi o mniejsze miasta gdzie jest na przykład 5 patroli na całe miasto w nocy)

konto usunięte

2

@NaFazieHitman ja piernicze. Serio wygląda to jakby nie mieli broni. Po prostu szkoda słów...

1

@Kurkmen Pamiętacie jak zabili w Anglii tego gościa co stoi na warcie? Tak dobrze pamiętam? Maczetą i chyba przejechali po nim samochodem kilka lat temu. Był gdzieś nawet filmik z tego zajścia... I co? I policja angielska nie miała broni żeby zareagować, musieli czekać dopiero na jakąś jednostkę specjalną... Chore... Ci wszyscy emigranci, Arabowie, Muzułmanie, przyjeżdżają do Europy, robią po kilka jak nie więcej dzieciaków i w końcu zaleją Europe... Nic nie robią, biorą socjale na dzieci i wyebane mają. Na dodatek przyjeżdżają do obcego kraju i każą się szanować, ich religie, poglądy itp itd. Jedzcie tam do nich i spróbujcie zrobić takie coś... Yeb na stos...

1

@AduŚ07 dokładnie, a naszej wiary i tradycji nie wolno nam bronić :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?