La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1472 Culés

27

Barcelona skupi się na operacji sprowadzenia Neymara. André Cury, który nie jest już pracownikiem Barcelony nadal będzie współpracować z klubem, aby pomóc w powrocie Neymara do Barçy. Neymar nadal jest priorytetem na rynku transferowym i Barcelona pracuje nad tym transferem. André Cury będzie odgrywał znaczącą rolę w tych negocjacjach, dzięki przyjaźni z ojcem Neymara i relacji, które nadal utrzymuje z Barceloną. [UOL Esporte]

59

@BarcaInfo Ale banialuki... klub tnie pensje ile się da (problemy zaostrzyła pandemia), a wyciągnie teraz z pupy wóz drabiniasty kasy na Neya xD Nic głupszego dziś nie przeczytam...

0

@BarcaInfo świetne informacje na początek dnia :)

4

@Messibestplayerintheworld To nie informacja to nic niewarta plotka.

19

@IronSanHybrid UOL Esporte nie byle jakie źródło, szczególnie odnośnie Brazylijskich piłkarzy.

40

@BarcaInfo Dla mnie te wszystkie źródła to są... Romero też już dzwonił tymi telefonami, ultima hora etc. tygodniami i co? Raz na jakiś czas w coś trafią, a tak to napędzają się plotami, żeby robota była. Neymara nie będzie bo w kasie Barcy pusto, aż piszczy.

16

@IronSanHybrid Problemy finansowe i cięcie pensji to plotki, to informacja o powrocie Neymara jest prawdziwa :)

3

@BarcaInfo Tak na pewno,nie chce mi się w to wierzyć.zarząd chce ciąć pensje bo są spore kłopoty finansowe a tu nagle mieli by Neymara kupić,nie możliwe.

4

@ksobi seems legit :D

13

@IronSanHybrid I co? Miał racje. Jako pierwszy rok temu napisał, że Barcelona rusza po Neymara i ruszyła, były negocjacje, które potwierdził nawet wiceprezydent klubu.

8

@BarcaInfo Też nie chce mi się wierzyć, ale wolę sprowadzić Neya niż Lautaro.

9

@BarcaInfo Już z walizkami stał na lotnisku... Już miało być już witał się z gąską... Co było z Valverde po LFC ? Zapomniałeś? pisał, że już jutro, już zaraz, za chwilę go nie będzie... xD śmieszne jest to bicie piany i jaranie się takimi głupotami.

19

@BarcaInfo I jakieś 7-8 razy informował o "ostatniej ofensywnie" po Neymara.

2

@BarcaInfo piękne info na początek pięknej soboty.

10

@Ratamahatta I miał racje. Abidal podróżował do Paryża kilka razy. Negocjacje były.

0

@BarcaInfo oddajmy im Stegena i Messiego w zamian,może jakoś uciągną z budżetem xDD

0

@BarcaInfo Im bliżej końca kontraktu tym większa szansa na transfer. Niestety pewnie jego transfer będzie możliwy dopiero za rok.

15

@IronSanHybrid Ale z Valverde była całkiem inna sytuacja. Widzę, że masz słabą pamięć, lub pamiętasz to co chcesz pamiętać, a pomijasz kluczowe kwestie, takie jak to, że z klubu wyszła informacja, że Valverde zostanie zwolniony, od jednej z osób z zarządu, wtedy wszystkie media o tym pisały, w tym największe katalońskie, ale że był w klubie podział odnośnie jego zwolnienia to ostatecznie został. Skoro są to według Ciebie głupoty to nie wchodź w takie dyskusje, skoro nawet nie wiesz jak było.

8

@BarcaInfo Co Ty jeszcze nie wymyślisz na obronę tych plot? Chyba nie rozumiesz, że takie pisamki żyją z kliknięć i im bardziej abstrakcyjne i „chwytliwe” nagłówki tym lepiej. Wypisują pierdoły, a ludzie onanizują się każdym czerwonym telefonem i OJO!!!!! ULTIMA HORA!!! Bujdy na resorach...

7

@IronSanHybrid Widzisz, jak Ci podaje jak było, potwierdzili to jedni z największych dziennikarzy, którzy są blisko klubu. Przeczytaj sobie jak to działa, a później wchodź w dyskusje. Polecam zobaczyć artykuł na stronie z jednym z dziennikarzy. Przytoczę Ci jedno zdanie:

- W jaki sposób zdobywacie źródła w klubach? Czy kluby zazwyczaj wiedzą, kto wypuszcza informacje do mediów?

"Nie będę wypowiadał się na temat moich źródeł. Oczywiście klub wypuszcza informacje do bliskich sobie mediów. Zazwyczaj jest osoba, która się tym zajmuje. Nie tylko w Barcelonie, ale we wszystkich klubach."

7

@BarcaInfo Nic nowego, że ludzie grają mediami dla swoich korzyści... To działa właśnie tak, że puszczane są ploty dla wywołania określonych działań/zachowań, a nie raz wypuszcza się tzw. kaczkę dziennikarską dla kliknięć lub dla zbadania nastrojów... Gdyby te wszystkie ploty transferowe miały taką wiarygodność to w Barcy byłoby ze 100 graczy w kadrze w tym Neymar, Mbappe, Di Maria, Piątek etc... Te źródła są mało wiarygodne i taka jest prawda, przy takim natłoku puszczanych informacji nic dziwnego, że jakaś ich część się ziszcza.

1

@BarcaInfo
W końcu klub dokonuje prawidłowych wyborów. To była kwestia ustalenia strategii pod tytułem " jak ", opracowali plan i wdrażają go do życia. Jeżeli już dogadali się z Andre to ciekaw jestem co wymyślili. Zaciskam kciuki za tą operację i mocno liczę na powrót Neymara.

1

@IronSanHybrid nie wiadomo w jakim celu Barca tnie pensje, czy chce zrównoważyć czy domknąć budżet na ten sezon, nowy okres rozliczeniowy im da zapewne nowe możliwości i kolejny rok czasu na dalsze zaklejanie ewentualnej powstałej dziury, w sierpniu się wszystko okaże a to nie takie science fiction. Trzeba pamiętać że nawet jeśli nie mają szans w wyborach to przecież i tak nikt nie zamierza ich odpuszczać a transfer neymara i korzyści nie tylko sportowe jakie z tego by wynikały to dla nich szansa na "poprawę" pod koniec kadencji, MSN im tą kadencję dało, to wcale nie tak nielogiczne że chcieliby to powtórzyć, tym bardziej że tonący brzytwy się chwyta. I żeby było jasne- nie jestem za sprowadzeniem neymara ale myślę że takie ich rozumowanie może mieć rację bytu

2

@jakub1906 Ale cel na jaki tnie się pensje nie ma znaczenia. Skoro na coś tną to nie mają na to kasy i tyle. Neymar nie przyjdzie właśnie ze względu na koszty tej operacji (nawet nie samej kwoty transferowej chociaż to też). Z resztą na miejscu graczy nie zgodziłbym się na dalsze cięcia pensji w celu domknięcia budżetu, a na bank nie w celu pokrycia transferu jakiegoś gracza (bez względu na markę). To nie wina graczy, że coś się nie spina, a nieudolnego zarządu.

« Powrót do wszystkich komentarzy