La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

1

To jak idziemy w „plebiscyty” to słucham Waszych MAKSYMALNIE trzech zawodnikow których lubicie i nie lubicie, obecnie grających w Hiszpanii. Powody mogą być absurdalne: za gola, za kolor włosów, za nazwisko. Utrudnienie-zawodnicy, którzy nie grają w Barcelonie. Dla śmieszkow dodam ze mogą być zawodnicy Espanyolu :)

Lubię, cholera ciezko trzech... ale próbuje:
Marcelo - chociaż odrobina brazylijskiej samby się ostała w la liga :)
Jesus Navas - sentyment. Ja przez wiele lat grałem w fife, to miałem powiedzenie „Jesus Navas, jak on się tu znalazł?”;) do dzis jak gdzieś gra on czy Keylor Navas i moja żona usłyszy to i ona powtarza :)
Joaquin - legenda la ligi.

Nie lubię:
Carvajal - buractwo
Dani Parejo - chyba po tych plotkach o transferze do nas, moja antypatia się nasila do niego. Ot zwykły przeciętniak od goli z karnych.

Tyle;)

2

@escarabajo
Nie lubię:
-Ramosa (nie trzeba uzasadniać)
-Diego Costy (nie trzeba uzasadniać)
-Alby (symulant)

0

@tobiasson92 jeszcze raz przeczytaj i wymień Albę:)

konto usunięte

0

@escarabajo nie lubię: Ramos, Pau Lopez, Diego Costa. (w sumie to Lopez od tego sezonu jest w Romie, ale niech zostanie na liście :D )
Lubię: Santi Cazorla, Joaquin, Rafinha.

konto usunięte

0

@tobiasson92 miało być bez Barcelony to mam lipe :D
Nie lubię :
Casemiro,Oblaka,Ramosa

0

@Jaca27 ooo, rozumiem wszystko powyższe i Twoje poza Oblakiem, czemu?

konto usunięte

0

@escarabajo za jego karne z Realem :D ,ręcznik i tyle,ten finał gdzie dopiero w 5 serii pomyślał żeby się rzucić w którąś stronę...eh

0

@Jaca27 ok:) jest to jakiś powod.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?